KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14965277
nr 1496 5277
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Stolt". Signerad a tergo. Olja på duk, 46x33 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:48:37
12/10 17:45:49
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano